-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2025-12-19-020344-a
КПК0210150
Завершена
540 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
45d5ca19c1c44ff4a673c83f6379e43a
Внутрішній номер закупівлі:
27676213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-19-020344-a
Замовник:
Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052086
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, Бульвар Свободи, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Мирна +380665643116, +380565260743 murnaao2208@gmail.com http://zhv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2025 16:01 - 24.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2025 16:01 - 27.12.2025 00:00
Аукціон:
з 29.12.2025 14:33
Період кваліфікації:
27.12.2025 00:00 - 29.12.2025 14:33
Період завантаження договору:
04.01.2026 00:00 - 14.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴540 000.00 Послуги фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації