-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій на Дністровській ГЕС та оповіщення в разі їх виникнення для філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2025-12-19-020118-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 112 158.00
UAH без ПДВ
Номер:
0e56c46d9d7c460aa75ae84b2e13ddf7
Внутрішній номер закупівлі:
27675974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-19-020118-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана ЯРМАК 380459658357 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 112 158.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.12.2025 20:28 - 26.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2025 20:28 - 29.12.2025 09:00
Аукціон:
з 30.12.2025 14:31
Період кваліфікації:
29.12.2025 09:00 - 30.12.2025 14:30
Період завантаження договору:
05.01.2026 00:00 - 15.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 112 158.00 ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій на Дністровській ГЕС та оповіщення в разі їх виникнення для філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)