-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-19-014721-a
Процедура закупівлі електричної енергії на 2026 рік
Завершена
14 350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6a4771093bf845309981a3e63b30425f
Внутрішній номер закупівлі:
27670687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-19-014721-a
Замовник:
КВЕП "Подільськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30615813
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, Куяльницька, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ворона Володимир Васильович +380675868977 kotovskvodokanal@ukr.net http://podilskvoda.info-gkh.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2025 14:20 - 24.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2025 14:20 - 27.12.2025 00:00
Аукціон:
з 29.12.2025 15:12
Період кваліфікації:
27.12.2025 00:00 - 29.12.2025 08:57
Період завантаження договору:
04.01.2026 00:00 - 14.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 350 000.00 Електрична енергія