• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія ДК 021:2015: код 09310000-5)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Примітки: Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

Завершена

518 560.00 UAH з ПДВ
Номер: f006d0dec94c46219b61c287cc7f3c20
Внутрішній номер закупівлі: 27670371
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-19-014408-a   
Замовник: Комунальний заклад "Ободівська спеціальна школа" Вінницької обласної Ради
Контактна особа: Наталія Олійник +380970230812, +380976172492 obodivka-zakupka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 518 560.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.12.2025 14:08 - 24.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.12.2025 14:08 - 27.12.2025 00:00
Аукціон: з 29.12.2025 11:44
Період кваліфікації: 27.12.2025 00:00 - 29.12.2025 09:59
Період завантаження договору: 04.01.2026 00:00 - 14.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴518 560.00 Електрична енергія ДК 021:2015: код 09310000-5