-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Теплова енергія для потреб опалення державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№3)")
Тендер Prozorro UA-2025-12-19-009796-a
Торги відмінено
8 565 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
82f80a3a85ae4fb58fab85ecd8e7910e
Внутрішній номер закупівлі:
27665792
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-19-009796-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14316899
-
Адреса:
50066, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Світла, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Журавель Аліна Костянтинівна +380980646608 vitagz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 565 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2025 12:26 - 26.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2025 12:26 - 29.12.2025 08:00
Аукціон:
з 30.12.2025 13:58
Період кваліфікації:
29.12.2025 08:00 - 30.12.2025 11:45
Період завантаження договору:
05.01.2026 00:00 - 15.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4a0089cc4c51405987c468236d6d09c1
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель (зміна тарифу на теплову енергію за 1 Гкал в період проведення тендеру)
Період оскарження:
05.01.2026 15:49 - 16.01.2026 00:00
Дата опублікування:
05.01.2026 15:49
Дата виконання:
16.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴8 565 200.00 Теплова енергія для потреб опалення державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№3)"