-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування автоматичної пожежної сигналізації у виробничих приміщеннях філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-12-19-006750-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 566 281.76
UAH без ПДВ
Номер:
64d86b676aca44a699207ff78376158a
Внутрішній номер закупівлі:
27662788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-19-006750-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юліана МАЦЮК 380459658122 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 566 281.76 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.12.2025 11:14 - 26.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2025 11:14 - 29.12.2025 09:00
Аукціон:
з 30.12.2025 13:44
Період кваліфікації:
29.12.2025 09:00 - 07.01.2026 16:42
Період завантаження договору:
13.01.2026 00:00 - 23.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 566 281.76 ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування автоматичної пожежної сигналізації у виробничих приміщеннях філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")