-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-000276-b
Завершена
142 998.00
UAH з ПДВ
Номер:
8e4772d2726741b595f62045cc12a695
Внутрішній номер закупівлі:
2766231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-07-000276-b
Замовник:
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,044
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поповиченко Максим Володимирович +380993624248 internatpn@rambler.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо
Очікувана вартість:
142 998.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо
Кількість
9854 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Чернівцігаз Збут"
Оскарження: 07.12.2018 10:38 - 18.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
ЛЯШЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ 09898989898
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, 58009, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ВИННИЧЕНКА , будинок 9-А
Оскарження: 07.12.2018 10:38 - 18.12.2018 00:00
Ціна пропозиції
142 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.12.2018 11:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
193ee680a2b746f2a29dbe06c1a4448c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-07-000276-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Чернівцігаз Збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
ЛЯШЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ 09898989898
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, 58009, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ВИННИЧЕНКА , будинок 9-А
Номер договору:
41КВС/J 419-18
Сума договору:
142 998.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
119 165.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
19.12.2018 00:00
Статус:
Виконаний