• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини для спецтехніки МТЗ

Завершена

8 416 553.33 UAH без ПДВ
Номер: 97695445c41b4591aa3d15a42de9a8a8
Внутрішній номер закупівлі: 27662048
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-19-006027-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Костюк Анна Михайлівна 380372541881 anna.kostiuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 416 553.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.12.2025 10:56 - 26.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.12.2025 10:56 - 29.12.2025 09:00
Аукціон: 30.12.2025 15:06 - 30.12.2025 15:29
Період кваліфікації: 30.12.2025 15:29 - 06.01.2026 16:47
Період завантаження договору: 12.01.2026 00:00 - 22.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 416 553.33 Запасні частини для спецтехніки МТЗ