-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні акумулятори (Акумуляторні батареї)
Тендер Prozorro UA-2025-12-18-012844-a
Електричні акумулятори (Акумуляторні батареї) 2 найменування
Завершена
12 597.50
UAH без ПДВ
Номер:
e4afaf80df3f44f2a0a607c36378f51b
Внутрішній номер закупівлі:
27642109
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-18-012844-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Філоненко Аліна Леонідівна 380457255412 filonenkoalina0209@gmail.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 597.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.12.2025 13:44 - 03.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2025 13:44 - 06.01.2026 09:00
Аукціон:
з 07.01.2026 14:57
Період кваліфікації:
06.01.2026 09:00 - 08.01.2026 09:53
Період завантаження договору:
14.01.2026 00:00 - 24.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 597.50 Електричні акумулятори (Акумуляторні батареї)