-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2025-12-17-026155-a
Завершена
940 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
4cb6becb96a34bd688954247c4623335
Внутрішній номер закупівлі:
27629000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-17-026155-a
Замовник:
РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №10 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33724047
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ВИДУМКА будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Потичко +380984347105 zhaneta72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
940 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.12.2025 22:29 - 22.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2025 22:29 - 25.12.2025 00:00
Аукціон:
з 25.12.2025 13:40
Період кваліфікації:
25.12.2025 00:00 - 26.12.2025 17:34
Період завантаження договору:
01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴940 500.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів початкових класів