-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подовжувачі (код за ДК 021:2015 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»)
Тендер Prozorro UA-2025-12-17-020327-a
Завершена
32 280.00
UAH з ПДВ
Номер:
cff883da7047473f91dfc2ef59afc351
Внутрішній номер закупівлі:
27623260
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-17-020327-a
Замовник:
АТ ОПЕРАТОР РИНКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Симона Петлюри, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Плетмінцева Ганна Володимирівна +380442050124 zakupki@oree.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
32 280.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Подовжувачі
Кількість
60 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
00000, Україна, Київська область, м. Київ, детальна адреса повідомляється після підписання договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ВОЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41039343
-
Контактна особа:
Побережна Леся Станіславівна +380681904077
-
Адреса:
08602, Україна, Київська область, МІСТО ВАСИЛЬКІВ, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНА САГАЙДАЧНОГО, БУДИНОК 51А
Ціна пропозиції
32 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2025 16:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ae8a97f1fa864dec96a3b798c710998a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-17-020327-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ВОЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41039343
-
Адреса:
08602, Україна, Київська область, МІСТО ВАСИЛЬКІВ, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНА САГАЙДАЧНОГО, БУДИНОК 51А
Номер договору:
12/96-ЗвОВ
Сума договору:
32 280.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
26 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2025 00:00 - 31.01.2026 23:59
Дата підписання:
17.12.2025 00:00
Статус:
Виконаний