-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Тендер Prozorro UA-2025-12-17-019094-a
Мова тендерної пропозиції - українська
Торги не відбулися
1 774 432.00
UAH з ПДВ
Номер:
79b2ac37c00e4bfabfc47c32852deeef
Внутрішній номер закупівлі:
27622049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-17-019094-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494828
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, вулиця Маршала Тимошенка, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яремчук Микола Андрійович 380444133843 oblcrp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 774 432.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2025 15:53 - 22.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2025 15:53 - 25.12.2025 08:00
Аукціон:
з 26.12.2025 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 774 432.00 ДК 021:2015 – 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)