-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Єврорубероїд Бітумакс ХКП гранулят сірий 3,5
Тендер Prozorro UA-2016-10-21-000031-b
Завершена
432 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
601039a24ef24b38b222110ff8e54e9d
Внутрішній номер закупівлі:
276062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-21-000031-b
Замовник:
Комунальне підприємство «Житломасив» Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32723194
-
Адреса:
72310, Україна, Запорізька область, місто, Мелітополь, вул.Бєляєва, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Репашевська Вікторія Дмитрівна +380674563090 viktoria.t1977@ya.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
44112500-3 Покрівельні матеріалиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Згідно рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької ради від 13.10.2016 року №200 «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету» на виконання першочергових заходів з ліквідації наслідків стихійного метеорологічного явища, яке сталося 20 вересня 2016 року на території Запорізької області у місті Мелітополі.
Очікувана вартість:
432 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Єврорубероїд Бітумакс ХКП гранулят сірий 3,5
×
-
ДК 016:2010:
23.99.1 Вироби мінеральні неметалеві, інші, н.в.і.у.
Кількість
15000 метри квадратні
Період постачання
31.10.2016 - 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Класика Комфорту"
Оскарження: 24.10.2016 07:42 - 30.10.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36100693
-
Контактна особа:
Шелетецький Олександр Миколайович +380445326931
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, вул. Патриса Лумумби
Оскарження: 24.10.2016 07:42 - 30.10.2016 00:00
Ціна пропозиції
432 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2016 14:32
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
34afd329eeba4fa887e08c639914c462
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-21-000031-b-a1
Постачальник:
ТОВ "Класика Комфорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36100693
-
Контактна особа:
Шелетецький Олександр Миколайович +380445326931
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, вул. Патриса Лумумби
Номер договору:
1/К
Сума договору:
432 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.10.2016 14:35 - 31.12.2016 23:59
Дата підписання:
31.10.2016 14:35
Статус:
Підписаний