-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія без розподілу
Тендер Prozorro UA-2025-12-16-024517-a
Завершена
1 036 350.00
UAH з ПДВ
Номер:
e7caff01a3bc4f1cb9f673c23b15271e
Внутрішній номер закупівлі:
27601076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-16-024517-a
Замовник:
РІВНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №26 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564677
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, м.Рівне, вул. Небожинського Назара,24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Солтис +380971640690 l26rivnesport@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 036 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2025 18:38 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2025 18:38 - 24.12.2025 00:00
Аукціон:
24.12.2025 12:30 - 24.12.2025 12:53
Період кваліфікації:
24.12.2025 12:53 - 26.12.2025 18:18
Період завантаження договору:
01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 036 350.00 Електрична енергія без розподілу