• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо (Природний газ)

Завершена

375 157.20 UAH з ПДВ
Номер: 0cf46389d4a14f5bace663f2d8f3ee29
Внутрішній номер закупівлі: 27600874
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-16-024319-a   
Замовник: КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
Контактна особа: Леся Гавриленко +380955301235 lesuatim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-11-28-013653-a
Очікувана вартість: 375 157.20 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 22 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 58002, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Гете,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 375 157.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2025 18:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 943352d1013345289bdab3e228ba5e76
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-16-024319-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 23-12049/25-БО-Т
Сума договору: 375 157.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 312 631.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2026 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання: 15.12.2025 18:19
Статус:
Підписаний
pdf
договір Нафтогаз на 1 кв 26 р.pdf