• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги не відбулися

460 230.58 UAH з ПДВ
Номер: 6c6002a209c645cdb75daf41d8bb9e50
Внутрішній номер закупівлі: 27600220
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-16-023664-a   
Замовник: Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
Контактна особа: Прокопчук Наталія Сергіївна +380970524943 malynsk.lyceum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 460 230.58 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.12.2025 09:34 - 22.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.12.2025 09:34 - 25.12.2025 00:00
Аукціон: з 25.12.2025 15:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴460 230.58 Природний газ