-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з капітального ремонту двигуна косарки тракторної ETESIA HYDRO 124 D та GRILLO FD 13/09 4WD
Тендер Prozorro UA-2025-12-16-013783-a
Завершена
784 854.00
UAH з ПДВ
Номер:
266c510edc2e43ce985bab414d064865
Внутрішній номер закупівлі:
27590461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-16-013783-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бєляков Олексій Дмитрович 380444533314 kpuzn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником КП УЗН Шевченківського району було оголошено закупівлю № UA-2025-12-01-011371-a Послуги з капітального ремонту двигуна косарки тракторної ETESIA HYDRO 124 D та GRILLO FD 13/09 4WD (код згідно ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»). Дану закупівлю було відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. 15.12.2025 року головним механіком Шелестом М.М. подано службову записку директору КП УЗН Шевченківського району у зв’язку із тим, що закупівля № UA-2025-12-01-011371-a Послуги з капітального ремонту двигуна косарки тракторної ETESIA HYDRO 124 D та GRILLO FD 13/09 4WD (код згідно ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання») не відбулась через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (з особливостями), та в якій пропонується укласти договір про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами). Зважаючи на викладене, враховуючи підпункт 6 пункту 13 Особливостей КП УЗН Шевченківського району має право укласти договір про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на Послуги з капітального ремонту двигуна косарки тракторної ETESIA HYDRO 124 D та GRILLO FD 13/09 4WD з ТОВ «АГРОПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «АДВАНС».
Очікувана вартість:
784 854.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з капітального ремонту двигуна косарки тракторної ETESIA HYDRO 124 DN
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 26.12.2025
Послуги з капітального ремонту двигуна косарки тракторної GRILLO FD 13/09 4WD
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 26.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "АДВАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43996106
-
Контактна особа:
Яцик Альона Петрівна 380673269368 apk-advance@ukr.net
-
Адреса:
03062, Україна, м. Київ, вул. Чистяківська, буд. 2
Ціна пропозиції
784 854.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2025 14:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
548e01ee57494e388f00ca37bec7145a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-16-013783-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "АДВАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43996106
-
Адреса:
03062, Україна, м. Київ, вул. Чистяківська, буд. 2
Номер договору:
15-12-25-КТ
Сума договору:
784 854.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
654 045.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з капітального ремонту двигуна косарки тракторної ETESIA HYDRO 124 DN: 302 080.00000 UAH без ПДВ
Послуги з капітального ремонту двигуна косарки тракторної GRILLO FD 13/09 4WD: 351 965.00000 UAH без ПДВ
Послуги з капітального ремонту двигуна косарки тракторної GRILLO FD 13/09 4WD: 351 965.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
15.12.2025 15:30
Статус:
Виконаний