• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з благоустрою населених пунктів, а саме послуги з утримання дитячих та спортивних майданчиків в межах Саксаганського району

Завершена

3 082 202.91 UAH з ПДВ
Номер: 17dd8a32fe0b4281842e7c94b9cb312c
Внутрішній номер закупівлі: 27586315
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-16-009598-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 082 202.91 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.12.2025 12:09 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 16.12.2025 12:09 - 24.12.2025 00:00
Аукціон: з 24.12.2025 15:54
Період кваліфікації: 24.12.2025 00:00 - 24.12.2025 15:54
Період завантаження договору: 30.12.2025 00:00 - 09.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 082 202.91 послуги з благоустрою населених пунктів, а саме послуги з утримання дитячих та спортивних майданчиків в межах Саксаганського району