-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них Стільці, крісла
Тендер Prozorro UA-2025-12-16-005276-a
Завершена
214 249.00
UAH з ПДВ
Номер:
c5e4a1f7120c420780993881d6efba7f
Внутрішній номер закупівлі:
27582054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-16-005276-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Заєць +380487794684 ludaumz@ukr.net https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
214 249.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2025 10:43 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2025 10:43 - 24.12.2025 00:00
Аукціон:
з 24.12.2025 14:42
Період кваліфікації:
24.12.2025 00:00 - 26.12.2025 13:42
Період завантаження договору:
01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴214 249.00 ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них Стільці, крісла