• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

856 040.52 UAH з ПДВ
Номер: acb4186584254b91b5e1895480b5b23a
Внутрішній номер закупівлі: 27575351
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-15-023563-a   
Замовник: Західно-Донбаський професійний ліцей
Контактна особа: Дар'я Василенко +380957905237 zdpl2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 856 040.52 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2025 19:41 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2025 19:41 - 23.12.2025 09:00
Аукціон: з 24.12.2025 15:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴856 040.52 Природний газ