-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Активна електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-022949-a
юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником та учасником викладаються українською мовою. Закупівля за кошти державного бюджету
Завершена
6 360 640.00
UAH з ПДВ
Номер:
24ab5d8d9ba74e26a5a65de7f90e198c
Внутрішній номер закупівлі:
27574711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-022949-a
Замовник:
Державний заклад "Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій "Джерело" Міністерства охорони здоров'я України
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981951
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, Трускавець, вул. Суховоля ,75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козар Ірина Іванівна 380324750004 dherelo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 360 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 18:57 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 18:57 - 23.12.2025 18:00
Аукціон:
з 24.12.2025 11:37
Період кваліфікації:
23.12.2025 18:00 - 24.12.2025 10:13
Період завантаження договору:
30.12.2025 00:00 - 09.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 360 640.00 Лот 1.