-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з утримання пам’ятників у межах Саксаганського району
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-021282-a
Завершена
169 461.48
UAH з ПДВ
Номер:
59c555f2eb334f6ea32b862a486b1ec6
Внутрішній номер закупівлі:
27573070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-021282-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
169 461.48 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 16:54 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 16:54 - 23.12.2025 00:00
Аукціон:
з 23.12.2025 14:00
Період кваліфікації:
23.12.2025 00:00 - 24.12.2025 16:12
Період завантаження договору:
30.12.2025 00:00 - 09.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴169 461.48 Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з утримання пам’ятників у межах Саксаганського району