• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

272 841.60 UAH з ПДВ
Номер: d9d806deaf964fd7a330a0f34d566191
Внутрішній номер закупівлі: 27568474
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-15-016626-a   
Замовник: Державний навчальний заклад "Охтирський центр професійно-технічної освіти"
Контактна особа: Москаленко Віталіна 380665062709 boplicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 272 841.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2025 15:22 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2025 15:22 - 23.12.2025 16:00
Аукціон: з 24.12.2025 15:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴272 841.60 Природний газ