-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з абонентського обслуговування та доопрацювання ліцензованого програмного забезпечення МІС «Доктор Елекс» (ДК 021:2015: 72253200-5 Послуги з підтримки систем)
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-015978-a
Завершена
262 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3e12ad7fee25488492df14efca5f12eb
Внутрішній номер закупівлі:
27567835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-015978-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ващук Лариса Василівна 380432652265 cmdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
262 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 15:13 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 15:13 - 23.12.2025 10:00
Аукціон:
з 24.12.2025 13:41
Період кваліфікації:
23.12.2025 10:00 - 24.12.2025 10:21
Період завантаження договору:
30.12.2025 00:00 - 09.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴262 000.00 Послуги з абонентського обслуговування та доопрацювання ліцензованого програмного забезпечення МІС «Доктор Елекс» (ДК 021:2015: 72253200-5 Послуги з підтримки систем)