• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Під місцем поставки слід розуміти: м.Калуш, вул. Б. Хмельницького, 32; м.Калуш, вул.Будівельників,3; м.Калуш, вул.Дзвонарська,5; с.Кропивник, вул.С.Стрільців, 2 Калуського району; с.Студінка, вул.Панаса Мирного, 10 Калуського району; с.Бабин Зарічний, вул.Шевченка, 38 Калуського району; с.Бабин Середній вул.Л.Українки, 1а, с.Голинь, вул.Коновальця,19 Калуського району; с.Довге-Калуське, вул.Л.Українки,13 Калуського району; с.Пійло,вул.Грушевського,103 Калуського району; с.Копанки, вул.С.Бандери,14 Калуського району; с.Мислів, вул.Шевченка, 45 Калуського району; с.Ріп’янка, вул.І.Франка,71 Калуського району; с.Сівка-Калуська, вул.Франка, 57 Калуського району

Торги не відбулися

2 884 660.00 UAH з ПДВ
Номер: 6933164c222b4a479bf71da8a2304467
Внутрішній номер закупівлі: 27556705
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-15-004633-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛУСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Божок Олена 380347262474 olena.bozhok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 884 660.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2025 10:52 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2025 10:52 - 23.12.2025 00:00
Аукціон: з 23.12.2025 14:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 884 660.00 Електрична енергія