-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-03-001534-a
Торги не відбулися
1 785 010.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 925.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 925.05 UAH
Номер:
825afe0df6ef45e6877583294415e02b
Внутрішній номер закупівлі:
2754923
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-03-001534-a
Замовник:
Лиманський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064397
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, місто Лиман, вулиця Костянтина Гасієва 36 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пономаренко Ірина В'ячеславівна +380626126696 34064397@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 785 010.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 925.05 UAH
Період уточнення:
03.12.2018 15:57 - 08.12.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2018 15:57 - 18.12.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
117000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84404, Україна, Донецька область, м.Лиман, вул. Костянтина Гасієва, 36 "А"
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
1 054 755.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 054 755.00 UAH з ПДВ
Документи
61
Скарги
0