-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-017149-a
Завершена
1 026 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0993ca983a4249edb40ccbfb0e3d1aff
Внутрішній номер закупівлі:
27543172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-017149-a
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Героїв України, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Карпенко Валентина Степанівна +380459472202 brovaru-ugkg@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 026 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2025 15:35 - 17.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2025 15:35 - 20.12.2025 10:00
Аукціон:
з 22.12.2025 13:29
Період кваліфікації:
20.12.2025 10:00 - 26.12.2025 13:03
Період завантаження договору:
01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 026 000.00 Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.