-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата експлуатаційних послуг, пов'язаних з утриманням будівель та споруд (прибирання приміщень)
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-013588-a
Завершена
129 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
3fb558e451ef445ba9498a8bda19980b
Внутрішній номер закупівлі:
27539619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-013588-a
Замовник:
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005668
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Лавандова 27б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Давидченко Світлана Олександрівна 0990693970 kr.vi@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
129 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2025 14:25 - 17.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2025 14:25 - 20.12.2025 00:00
Аукціон:
з 22.12.2025 12:54
Період кваліфікації:
20.12.2025 00:00 - 22.12.2025 14:58
Період завантаження договору:
28.12.2025 00:00 - 07.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴129 600.00 Оплата експлуатаційних послуг, пов'язаних з утриманням будівель та споруд (прибирання приміщень)