-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Патологоанатомічні дослідження біопсійного та операційного матеріалів, цитологічні дослідження
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-010282-a
Закупівля проводиться на період січень - грудень 2026 року.
Торги не відбулися
2 718 110.00
UAH з ПДВ
Номер:
995866d92eec443f8ed0424333b9c216
Внутрішній номер закупівлі:
27536405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-010282-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34549336
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, вул.Київська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Погоріла Яна Вікторівна 380463738390 pcml_buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 718 110.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2025 13:02 - 02.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2025 13:02 - 05.02.2026 00:00
Аукціон:
05.02.2026 11:21 - 05.02.2026 13:15
Період кваліфікації:
05.02.2026 13:15 - 11.03.2026 13:09
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 710 390.00 Патологоанатомічні дослідження біопсійного та операційного матеріалів, цитологічні дослідження
- Лот №2 ₴7 720.00 Лот 2. Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів (експрес - діагностика)