-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та придбання збірника історичних нарисів «Педагогічна спадщина Львівщини: імена та долі» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою відзначення переможців і лауреатів Конкурсу й поширення в освітніх спільнотах області знань про внесок земляків – провідних педагогів України –у розвиток дидактики, теорії виховання та в практику навчально-виховної роботи
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-004805-a
Завершена
180 990.00
UAH без ПДВ
Номер:
f21fa27658024c62866271836e2ba5db
Внутрішній номер закупівлі:
27530985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-004805-a
Замовник:
ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ПРИ ДЕПАРТАМЕНТІ ОСВІТИ І НАУКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45750866
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Просвіти, будинок 4а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванцева-Чубірко Лідія 380674184858 l.ivantseva-chubirko@osvita.loda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
180 990.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення та придбання збірника історичних нарисів «Педагогічна спадщина Львівщини: імена та долі» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою відзначення переможців і лауреатів Конкурсу й поширення в освітніх спільнотах області знань про внесок земляків – провідних педагогів України –у розвиток дидактики, теорії виховання та в практику навчально-виховної роботи
Кількість
1000 штука
Період постачання
до 20.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Свічадо»
×
-
Код ЄДРПОУ:
32327940
-
Адреса:
79014, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чернеча Гора, 1
Ціна пропозиції
180 990.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2025 10:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b1a91af6f6a044d7ac2bd6587391236c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-12-004805-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Свічадо»
×
-
Код ЄДРПОУ:
32327940
-
Адреса:
79014, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чернеча Гора, 1
Номер договору:
100
Сума договору:
180 990.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
10.12.2025 00:00
Статус:
Виконаний