• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт. Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень у приміщеннях навчального корпусу, гуртожитків 1,2, їдальні ПТУ №22 смт Луків за адресою: вул. Незалежності 19, 19а, 19б, смт. Луків, Турійського району, Волинської області ( ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи)

Завершена

515 142.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 575.71 UAH
Номер: 7399ed4846044342a4576c4e3f85d246
Внутрішній номер закупівлі: 2753071
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-14-001144-b   
Замовник: ПТУ № 22 смт Луків
Контактна особа: Власюк Мирослава Василівна +380336393339 ptu22vol@ukr.net http://ptu22.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 515 142.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 575.71 UAH
Період уточнення: 14.11.2018 14:38 - 19.11.2018 15:00
Період прийому пропозицій: 14.11.2018 14:38 - 29.11.2018 15:00
Аукціон: 30.11.2018 15:29 - 30.11.2018 15:50
Період кваліфікації: 30.11.2018 15:50 - 05.12.2018 16:27
Період завантаження договору: 30.11.2018 15:50 - 20.12.2018 15:50

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт. Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень у приміщеннях навчального корпусу, гуртожитків 1,2, їдальні ПТУ №22 смт Луків за адресою: вул. Незалежності 19, 19а, 19б, смт. Луків, Турійського району, Волинської області ( ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 28.12.2018
Місце постачання 44810, Україна, Волинська область, смт Луків, вул. Незалежності, 19 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Єврофест

Оскарження: 30.11.2018 15:50 - 16.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 385 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
377 272.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2018 16:27
Документи 30
Скарги 0
Приватне підприємство "Волиньпожсервіс"
Початкова пропозиція 513 562.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 28
Скарги 0

Контракти

Номер: ac19f4ebcec64bddb090de07c41560f4
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-14-001144-b-c1
Постачальник: Єврофест
Номер договору: ЄФ-214
Сума договору: 377 272.85 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 17.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s