-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засіб дезінфекційний з мийною властивістю
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-004427-a
Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
673 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
d52fb1263af14dfea50c4e99611e05ce
Внутрішній номер закупівлі:
27530607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-004427-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ганевич Світлана Василівна 380442385791 S.Ganevich@metro.kyiv.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
673 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2025 10:43 - 27.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2025 10:43 - 30.01.2026 14:00
Аукціон:
02.02.2026 15:52 - 02.02.2026 16:21
Період кваліфікації:
02.02.2026 16:21 - 25.03.2026 08:40
Період завантаження договору:
31.03.2026 00:00 - 10.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴673 200.00 Засіб дезінфекційний з мийною властивістю