-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з прибирання приміщень
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-000039-a
Завершена
129 662.00
UAH з ПДВ
Номер:
1dbb45878a6b4bd084bd4dabd8e76cf3
Внутрішній номер закупівлі:
27526234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-000039-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36474095
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ельвіра Гуменюк +380432595360 instrozvvin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
129 662.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2025 00:21 - 17.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2025 00:21 - 20.12.2025 00:00
Аукціон:
22.12.2025 12:50 - 22.12.2025 13:13
Період кваліфікації:
22.12.2025 13:13 - 27.12.2025 20:43
Період завантаження договору:
02.01.2026 00:00 - 12.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴129 662.00 Послуги з прибирання приміщень