-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-11-024198-a
Завершена
23 175 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
298442a349ec4cd4ade50ed18adcc1fa
Внутрішній номер закупівлі:
27526143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-11-024198-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Діль Оксана Ігорівна 380673404039 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 175 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2025 23:51 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2025 23:51 - 19.12.2025 00:00
Аукціон:
з 19.12.2025 13:39
Період кваліфікації:
19.12.2025 00:00 - 22.12.2025 23:44
Період завантаження договору:
28.12.2025 00:00 - 07.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 175 000.00 Електрична енергія