• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

632 400.00 UAH з ПДВ
Номер: b252d86815164aeca0086c5d044b252b
Внутрішній номер закупівлі: 27525932
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-11-023982-a   
Замовник: Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
Контактна особа: Мороз Інна Вікторівна +380971117790 dnzteremok40@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 632 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.12.2025 22:56 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.12.2025 22:56 - 19.12.2025 00:00
Аукціон: з 19.12.2025 12:06
Період кваліфікації: 19.12.2025 00:00 - 22.12.2025 17:32
Період завантаження договору: 28.12.2025 00:00 - 07.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴632 400.00 Електрична енергія