-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія – (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2025-12-11-018105-a
Завершена
1 078 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
331710628ca243ef95b45f7a67441b72
Внутрішній номер закупівлі:
27520087
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-11-018105-a
Замовник:
Обласний науковий ліцей в селищі Клевань Рівненської Ообласної Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590808
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, с-ще Клевань, вул. Б. Хмельницького, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Самсонюк +380677258769 oksana-samsonyuk@ukr.net https://klevan.school.social
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 078 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2025 15:51 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2025 15:51 - 19.12.2025 09:00
Аукціон:
з 22.12.2025 12:05
Період кваліфікації:
19.12.2025 09:00 - 24.12.2025 11:58
Період завантаження договору:
30.12.2025 00:00 - 09.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 078 000.00 ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія – (електрична енергія)