• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання

Завершена

3 499 529.44 UAH з ПДВ
Номер: 495c7a4fcfd7407dbbd34ecffab40633
Внутрішній номер закупівлі: 27518545
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-11-016531-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
Контактна особа: Людмила Петрівна Червинська +380462603457 main@cn.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 499 529.44 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.12.2025 15:22 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.12.2025 15:22 - 19.12.2025 00:00
Аукціон: 19.12.2025 15:31 - 19.12.2025 16:18
Період кваліфікації: 19.12.2025 16:18 - 24.12.2025 17:27
Період завантаження договору: 30.12.2025 00:00 - 09.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 499 529.44 Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання