-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія код ДК 021:2015 09310000-5
Тендер Prozorro UA-2025-12-11-014341-a
Завершена
57 369.60
UAH з ПДВ
Номер:
a03e15992fae4c6080bdbe55274f634a
Внутрішній номер закупівлі:
27516321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-11-014341-a
Замовник:
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543437
-
Адреса:
11707, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Київська, 47/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніла Батіщева +380930557911 nvvpu@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до абз.6 п.п.5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт i послуг для замовників товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
- роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків, а саме: укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії.
Очікувана вартість:
57 369.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
13280 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42095943
-
Контактна особа:
+380412402109
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, МАЙДАН ПЕРЕМОГИ будинок 10
Ціна пропозиції
57 369.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2025 14:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
- Контракт №1 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер:
e0020bccf9034af9824f27f38bd11ac8
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-11-014341-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42095943
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, МАЙДАН ПЕРЕМОГИ будинок 10
Номер договору:
263
Сума договору:
57 369.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
47 808.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електрична енергія: 4.32000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
11.12.2025 14:38
Статус:
Підписаний