• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги охорони

Торги не відбулися

1 241 592.00 UAH з ПДВ
Номер: f3807a1c22c44d89adcc03cf19f6a5e6
Внутрішній номер закупівлі: 27513950
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-11-011964-a   
Замовник: КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
Контактна особа: Самуник Олег Васильович +380971599786 oleg_samunik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 241 592.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.12.2025 13:49 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.12.2025 13:49 - 19.12.2025 18:00
Аукціон: з 22.12.2025 11:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 241 592.00 Послуги охорони