-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ремонт колоноскопів
Тендер Prozorro UA-2025-12-11-010335-a
Завершена
63 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bba43383f8d143569ba0e0e7fff0da23
Внутрішній номер закупівлі:
27512328
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-11-010335-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико - санітарної допомоги "Центральний" Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33982673
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Драгоманова, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк-Москалюк Галина 380978121648 poliklinika2rv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
закупівля проводиться відповідно до пп.6 п. 13 Особливостей у зв’язку з тим закупівля UA-2025- 12-01-007568-a була відмінена електронною системою 09.12.2025 через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах
Очікувана вартість:
63 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ремонт колоноскопа Pentax EC-3870FK2 ( ремонт 4-ьох тяг рулів підйомника, розбір, збір ендоскопа, регулювання кутів, чистка, змазка, герметизація,)
Кількість
4 послуга
Період постачання
11.12.2025 - 29.12.2025
ремонт колоноскопа Pentax EC-3830FK ( ремонт 4-ьох тяг рулів підйомника, розбір, збір ендоскопа, регулювання кутів, чистка, змазка, герметизація,)
Кількість
4 послуга
Період постачання
11.12.2025 - 29.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Римський Б.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3061521054
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, Дрогобицька буд.6
Ціна пропозиції
63 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2025 12:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7b83ec4d713f48baac46d008ee7e98c9
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-11-010335-a-a1
Постачальник:
ФОП Римський Б.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3061521054
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, Дрогобицька буд.6
Номер договору:
№10/12-1
Сума договору:
63 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
11.12.2025 10:00
Статус:
Підписаний