-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-12-11-009604-a
Завершена
20 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e0fb508b39974ae89d001bb8735824ed
Внутрішній номер закупівлі:
27511621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-11-009604-a
Замовник:
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433206
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-11-24-009370-a
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Первинна діагностика роботи механічної коробки перемикання передач (МКПП)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуга із зняття/встановлення приводних валів, зняття/встановлення МКПП, дефектування МКПП, ремонтні та слюсарні роботи (із врахуванням запасних частин та витратних матеріалів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Первинна діагностика роботи механічної коробки перемикання передач (МКПП)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Розвал-сходження: перевірка та регулювання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Розвал-сходження: перевірка та регулювання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕГТЯРЬОВ ПЕТРО ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2636607074
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
20 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2025 12:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d8362b4332a345798897546802f1e6b1
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-11-009604-a-c1
Постачальник:
ДЕГТЯРЬОВ ПЕТРО ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2636607074
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
56
Сума договору:
20 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Первинна діагностика роботи механічної коробки перемикання передач (МКПП): 640.00000 UAH без ПДВ
Послуга із зняття/встановлення приводних валів, зняття/встановлення МКПП, дефектування МКПП, ремонтні та слюсарні роботи (із врахуванням запасних частин та витратних матеріалів): 18 400.00000 UAH без ПДВ
Розвал-сходження: перевірка та регулювання: 960.00000 UAH без ПДВ
Послуга із зняття/встановлення приводних валів, зняття/встановлення МКПП, дефектування МКПП, ремонтні та слюсарні роботи (із врахуванням запасних частин та витратних матеріалів): 18 400.00000 UAH без ПДВ
Розвал-сходження: перевірка та регулювання: 960.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
11.12.2025 11:51
Статус:
Підписаний