-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з утримання зупиночних павільйонів та інформаційних стендів у межах Саксаганського району
Тендер Prozorro UA-2025-12-11-000497-a
Завершена
825 350.66
UAH з ПДВ
Номер:
db094c44e6e94307976b904a1558ec0b
Внутрішній номер закупівлі:
27502466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-11-000497-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
825 350.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2025 08:39 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2025 08:39 - 19.12.2025 00:00
Аукціон:
з 19.12.2025 14:43
Період кваліфікації:
19.12.2025 00:00 - 22.12.2025 08:55
Період завантаження договору:
28.12.2025 00:00 - 07.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴825 350.66 Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з утримання зупиночних павільйонів та інформаційних стендів у межах Саксаганського району