• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі (прибирання) по вул. Кравчука, 19г (270,2 м.кв.) м.Луцьк у 2026 році

Завершена

216 000.00 UAH з ПДВ
Номер: bbe58f860d5e418d820c63a195b42124
Внутрішній номер закупівлі: 27498988
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-10-020966-a   
Замовник: Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
Контактна особа: Глинюк Катерина Володимирівна +380332716772 lmscccdm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 216 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.12.2025 17:11 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.12.2025 17:11 - 19.12.2025 09:00
Аукціон: з 22.12.2025 13:26
Період кваліфікації: 19.12.2025 09:00 - 23.12.2025 17:40
Період завантаження договору: 29.12.2025 00:00 - 08.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴216 000.00 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі (прибирання) по вул. Кравчука, 19г (270,2 м.кв.) м.Луцьк у 2026 році