-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Рушники паперові, туалетний папір та серветки
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-020909-a
Торги не відбулися
1 570 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0e183924143d42ad8b103b7af19b2d8a
Внутрішній номер закупівлі:
27498930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-020909-a
Замовник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костюк Василь Васильович +380342594336 Yuliya.Ivanyshyn@oe.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 570 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 17:09 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 17:09 - 18.12.2025 10:00
Аукціон:
з 19.12.2025 13:31
Період кваліфікації:
18.12.2025 10:00 - 22.12.2025 11:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 570 000.00 Рушники паперові, туалетний папір та серветки