-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні компьютери - ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні компьютери)
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-020472-a
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні компьютери - ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні компьютери)
Торги відмінено
99 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e56a62dd6c08436ab43289281ddddcc2
Внутрішній номер закупівлі:
27498492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-020472-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927048
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, Конституції майдан, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Приходько Оксана 380577252660 dgkhprihodko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 16:51 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 16:51 - 18.12.2025 09:00
Аукціон:
з 19.12.2025 13:50
Період кваліфікації:
18.12.2025 09:00 - 18.12.2025 14:17
Період завантаження договору:
24.12.2025 00:00 - 03.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0d5bf88cd0614fb6b193ca48f0e4f1c0
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відповідно до інформації заступника директора Департаменту Ірини Туз від 23.12.2025 р. заступнику міського голови - директору Департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради Олексію Топчію виникла необхідність у відміні відкриті торгів на Закупівлю з причини відсутності подальшої потреби в закупівлі персональних компьютерів.
Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей, замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Відповідно пункту 50 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
Вирішено відмінити відкриті торги на Закупівлю на підставі підпункту 1 пункту 50 Особливостей, з причини відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
24.12.2025 08:23 - 04.01.2026 00:00
Дата опублікування:
24.12.2025 08:23
Дата виконання:
04.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴99 000.00 ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні компьютери - ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні компьютери)