• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту санвузлів адмінбудівлі

Завершена

1 055 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5dbf6e91d362416a99faee5cb0278d3d
Внутрішній номер закупівлі: 27495186
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-10-017147-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Контактна особа: Шикова Вікторія Володимиріва 380000000000 vmtz1@ntec.mk.ua http://www.ntec.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 055 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.12.2025 15:40 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.12.2025 15:40 - 18.12.2025 08:00
Аукціон: з 19.12.2025 11:54
Період кваліфікації: 18.12.2025 08:00 - 19.12.2025 16:02
Період завантаження договору: 25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 055 000.00 Послуги з поточного ремонту санвузлів адмінбудівлі