-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-016686-a
для потреб ГУНП в Херсонській області, вулиця Лютеранська, 4, Херсон, Херсонська область, 73000, центральний орган виконавчої влади, Договір укладається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
36 097.02
UAH з ПДВ
Номер:
5bdc9f5b82d845df96654ee9535eb912
Внутрішній номер закупівлі:
27494732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-016686-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108782
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон, вулиця Лютеранська, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Журавленко Дмитро Олександрович +380977788374 zhuravlenko.gunp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-11-19-014724-a
Очікувана вартість:
36 097.02 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Елементи електричних схем
Кількість
550 штука
Період постачання
до 10.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЛІНТУ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31359353
-
Контактна особа:
Володимир ПЕРМЯКОВ +38 098 857 8445
-
Адреса:
61195, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ужвій Наталії, б.98, кв. 88
Ціна пропозиції
36 097.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2025 15:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4970cc5640b8480c801be62c2ec15b59
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-10-016686-a-c1
Постачальник:
ТОВ «ЛІНТУ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31359353
-
Адреса:
61195, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ужвій Наталії, б.98, кв. 88
Номер договору:
673
Сума договору:
36 097.02 UAH з ПДВ
Сума договору:
30 080.85 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.12.2025 15:34 - 31.12.2025 15:34
Дата підписання:
08.12.2025 15:34
Статус:
Підписаний