-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ БЕЗ РОЗПОДІЛУ НА 2026 РІК
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-013466-a
Завершена
692 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
290ca20e9e93434587d74d490024da3d
Внутрішній номер закупівлі:
27491587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-013466-a
Замовник:
КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221998
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м Житомир, Новий Бульвар 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ступак Олександр Анатолійович +380412418696 admin-lib@lib.zt.ua http://www.lib.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
692 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 15:49 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 15:49 - 18.12.2025 00:00
Аукціон:
18.12.2025 11:19 - 18.12.2025 11:42
Період кваліфікації:
18.12.2025 11:42 - 19.12.2025 10:58
Період завантаження договору:
25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴692 000.00 ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ БЕЗ РОЗПОДІЛУ НА 2026 РІК