• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Придбання джерел резервного живлення (Зарядна портативна електростанція EcoFlow DELTA 2)

Завершена

150 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fbcebefc96b94bb383f28eed0785ab2d
Внутрішній номер закупівлі: 27488386
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-10-010255-a   
Замовник: Іллінівська сільська рада Краматорського району Донецької області
Контактна особа: Алексєєв Микита Миколайович 380954390573 alekseev.nikita.nikolaevich@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування: Згідно Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (із змінами), відповідно абзацу третього пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. Іллінівська сільська територіальна громада визнана такою, що розташована в районі проведення активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси згідно наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 28 лютого 2025 року № 376 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» (зі змінами).
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання джерел резервного живлення (Зарядна портативна електростанція EcoFlow DELTA 2)
Код ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 85143, Україна, Донецька область, село Іллінівка, Краматорський район, вул. Адміністративна, буд. 42/3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОБОТІКС ДІСТРІБЬЮШН"
Ціна пропозиції 150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2025 13:05
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b053350e859944708fbd75a521c17fd4
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-10-010255-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОБОТІКС ДІСТРІБЬЮШН"
Номер договору: 09-12/1
Сума договору: 150 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 125 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Придбання джерел резервного живлення (Зарядна портативна електростанція EcoFlow DELTA 2): 30 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 09.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
розпор 303 від 08 12 2025.pdf
pdf
Договір 09-12-1 від 09.12.25.pdf