• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: послуги з утримання підземного переходу на площі «95 квартал»

Завершена

439 469.74 UAH з ПДВ
Номер: 489e766bc0b74f3b86b32f54780cc807
Внутрішній номер закупівлі: 27485526
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-10-007385-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 439 469.74 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.12.2025 11:46 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.12.2025 11:46 - 18.12.2025 00:00
Аукціон: з 18.12.2025 12:17
Період кваліфікації: 18.12.2025 00:00 - 18.12.2025 16:55
Період завантаження договору: 24.12.2025 00:00 - 03.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴439 469.74 Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: послуги з утримання підземного переходу на площі «95 квартал»